Środek wiosny , w środku miasta ...

Szanowni Państwo, 
 
19 maja w zielonej przestrzeni oraz w budynku Inkubatora  chcemy zorganizować festyn pn. "Środek wiosny, w środku miasta". 
Jeżeli mają Państwo możliwość i czas zaprezentowania swojej organizacji podczas spotkania - serdecznie zapraszamy.  Jeżeli nie - zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu :)
Startujemy o 17.30 w ogrodzie Inku. Będzie coś dla ciała i coś dla ducha.
Najmłodsi będą mogli poskakać w dmuchanym zamku, zjeść popcorn lub watę cukrową, spędzić czas z wolontariuszami z AIESEC.
Zaprosiliśmy food trucki (Wół i krowa - specjalizujący się w burgerach) oraz Artisan (kraina lodów :)). Przygotujemy także ognisko - zatem prosimy o zabranie kiełbasek.
Po godzinie 19 nasz inkubatorowy ogród wypełnią dźwięki muzyki na żywo. Wystąpią: duet kompozytorsko - sceniczny BAiKA  tworzony przez Piotra Banacha i Katarzynę Sondej, Zespół Mizeria  - tercet gastro - rockowy w składzie: Marek Ostrowski, Maciej Kowalewski, Rafał Swalski oraz kwartet muzyczny w składzie: Ryszard Słowicki, Krzysztof Marek, Robert Jastrzębski, Janusz Jędrzejewski,
Spotkanie zakończymy mappingiem, który na dwie godziny przed północą rozświetli ogrodową ścianę budynku Inkubatora .
Gdyby mieli Państwo ochotę także włączyć się do festynu, uprzejmie proszę o informację zwrotną, co chcieliby Państwo zrobić i w czym możemy pomóc :).
 
Planujemy kolejne spotkania o charakterze kulturalno - relaksacyjnym, których terminy oraz program podamy niebawem :).
Z życzeniami miłego dnia od całego Zespołu INKU,
 
  

dr Dorota Kowalewska
Zastępca dyrektora

INKU Szczeciński Inkubator Kultury /
Stowarzyszenie Media Dizajn
al. Wojska Polskiego 90
70-482 Szczecin
tel. 91 424 04 64