Polowanie na czarownice  Oferta ważna do 27.10.2017. Rezerwacja telefoniczna – tel. 91 43 48 106
oferta dla pracowników instytucji kulturalnych 

 LISTOPAD Z NAJLEPSZYMI

Opera na Zamku proponuje Państwu balet doskonały: Polowanie na czarownice  w choreografii słynnej angielskiej artystki Cathy Marston pod batutą Jerzego Wołosiuka. Nasi tancerze - Karolina Cichy- Szromnik i Paweł Wdówka zdobyli za ten spektakl najbardziej prestiżowe w Polsce nagrody w konkursie XI Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury jako najlepsi tancerze współcześni.
Spektakl powstał na kanwie historii Anny Göldi, poddanej brutalnym torturom i straconej  w XVIII-wiecznej Szwajcarii za uprawianie czarów. Znawcy baletu – z Polski i zagranicy -  nie kryli entuzjazmu: "Premiera zachwyciła publiczność, która spektakl oglądała w niezwykłym napięciu, które potem "odreagowała" długą owacją na stojąco." (Gazeta Wyborcza). "Duet Anny Göldi z dr. Tschudi był szczególnie zmysłowy, z płynnymi podniesieniami i momentami potężnej bliskości, które rzeczywiście mogłyby zachwiać spokojem każdego ogniska domowego." (Dance Europe).
Uczyć się należy jedynie od mistrzów, oglądać warto tylko najlepszych, doskonałych. To niezwykle ważne w osiąganiu własnych sukcesów i dążeniu do perfekcji. Zapraszamy pracowników państwa firmy i  ich rodziny – Polowanie na czarownice to spektakl właśnie dla Państwa.

Na hasło LISTOPAD Z NAJLEPSZYMI bilety w cenach specjalnych:

Miejsca w kat I 30 zł 55 zł
Miejsca w kat II 20 zł 45 zł


TERMINY
11.11.2017, sobota, godz. 19.00
12.11.2017, niedziela,  godz. 18.00