Informacja dla członków ZSTK -

Witam wszystkich . 
Jak Państwu wiadomo, od czasu zmiany zarządu ZSTK na obecny, jestem wyłącznym  administratorem naszej strony ( bloga  http://zstkult.blogspot.com  ) (  nikt inny nie ma dostępu do dokonywania  publikacji w tym miejscu - mimo informacji jaka się pojawiła w ZSTK , że ktoś inny też się tym zajmuje )  Jestem też osobą zamieszczającą część kluczowych informacji z bloga na naszych kontach na facebooku ( z zasady o wystawach lub imprezach kulturalnych ) i + google .

      Materiały , które chcielibyście opublikować  ( zdjęcia , informacje , wiersze, prozy, komentarze , obrazy , materiały do "sylwetek twórców", informacje o swoich wystawach czy dokonaniach, planowanych warsztatach , plenerach - podawane na zebraniach , a nie docierające do mnie z zasady oraz sugestie , pytania, propozycje zmian , czy korektę niezgodności jaka zawsze może się wkraść ) - proszę przesyłać na mój adres mailowy :

amia_sm@poczta.onet.pl

Wszystkie materiały przesyłane do publikacji są traktowane równorzędnie . Ilość postów jest zgodna z ilością przesłanych informacji. - nikt nie jest faworyzowany.   Aktualizacja , wraz z publikacjami nie jest dokonywana codziennie , dlatego istnieje możliwość kilkudniowego oczekiwania .
 Ze względu na to ,że część osób nie miała dostępu do " sylwetek twórców " - przeniosłam je do bezpośredniej dostępnej zakładki na naszym blogu  - proszę o informacje co do zmiany starych obrazów, usunięcia lub zamiany  lub chęci zaistnienia w nim pozostałych twórców ZSTK ( nie tylko malarzy ).
  
Pozdrawiam serdecznie :)
                                              Małgorzata Szlachcic-Miotk
                                                         administrator