NOWA WYSTAWA KRZYSZTOFA MAJORKA W ''INKU ''..


Inkubator kultury Szczecin maj 2015


                                               Wystawa Malarstwa i Fotografii
                                                           Fascynacje

Krzysztof Majorek – malarstwo

Wystawa ta, to kolejna moja podróż ze sztuką z mojej dyszy. To kilkanaście
obrazów o wyjątkowej abstrakcji wklęsło wypukłej, z zastosowaniem niespotykanych dotychczas materiałów w malarstwie sztalugowym. Tytuły obrazów to cykle:
                                               - Kratery od  I-IV,
                                               - Punkty od  I – X.
           
            Zapraszam do moich Fascynacji, pozwólcie swoim myślom i fantazji podróżować w kierunku wyobrażeń, szukania  znaków, kraterów , a przede wszystkim kolorów tworząc swoje skojarzenia dla osiągnięcia celu radości w oglądaniu tych nietypowych powierzchni.
            Sny i marzenia są nasionami rzeczywistości. Proponuje uczestnictwo w finale tej fascynującej podróży, od moich myśli, drogi twórczej do świata, który w końcu tej podróży ujawnił się na moich płótnach.


Miłosz Majorek – Fotografia
Miłosz Majorek - absolwent Szkoły artystycznej "TOP-ART" w Szczecinie. Fotografia to jego pasja od czterech lat. Fotografuje aparatem cyfrowym. Najczęstszymi tematami jest krajobraz(w tym dzika przyroda), fotografia natury i fotografia ulicy.
            Cykl prac pt. "Gumieńce naturalnie" składa się z 14 czarnobiałych zdjęć. Naturalne piękno i bogactwo dzielnicy Gumieńce pokazane są na poziomie trzech obszarów: krajobrazu, zwierząt(ptaków) i ludzi. Głównym zamierzeniem autora jest ukazanie człowieka w jego najbliższym, naturalnym otoczeniu.